Προγράμματα 2014-15

Τα προγράμματα που υλοποιούνται κατά τη διάρκεια του σχολικού έτους 2014-15 είναι τα ακόλουθα:

• Ο Κήπος με τις 11 γάτες Α΄ τάξη Καρά Νικολέτα (Μαθητές 11)
  • (2) Το χαλί των συναισθημάτων & To Δάσος Β΄ τάξη Αμανατιάδης Κων/νος ( (Μαθητές 11)
  • . Ο Κήπος με τις11 γάτες Γ΄ τάξη Γκίνη Αθανασία (Μαθητές 17)
  • (3)Το χαλί των συναισθημάτων & Φιλαγνωσία, Το Δάσος Δ΄ τάξη Αρμένης Στέφανος Μαθητές 14)
  • (3) (Προλαβαίνουμε τον Εκφοβισμό στην τάξη & Πέτρινα Μνημεία του Ν. Γρεβενών, Εικαστικό Εργαστήρι Ε΄ τάξη Μαθητές 18)
  • Μαθαίνω για τις εξαρτήσεις ΣΤ΄ τάξη Μητρόπουλος Αλέξιος (Μαθητές 10)
  • (2) Η ελληνική γλώσσα στην Ευρώπη Ε,ΣΤ τάξη & Τραγουδάμε Αγγλικά τάξη Δ΄ Χατζημιχαηλίδου Σουλτάνα (Μαθητές 15)
  • Όταν η μάθηση γίνεται?? παιχνιδάκι Ολοήμερο Ασικλάρη Φανή& Μπαρμπαγιάννη Χριστίνα ΠΕ 19 (Μαθητές 35)
  • Από πού είσαι Ποτάμι Ολοήμερο Ασικλάρη Φανή (Μαθητές 35)
  • . eTwinning Έχει Υποβληθεί 1. Μια προσπάθεια για τουριστική ανάπτυξη σε περίοδο οικονομικής κρίσης μέσα από τη σχολική τάξη με τη χρήση των Π.Ε Ολοήμερο Ασικλάρη Φανή ( Μαθητές 35)
  • Α. Let?s Twin 3 Τάξη ΣΤ, B. Our Town. Τάξη Ε Χατζημιχαηλίδου Σουλτάνα